1 Decembrie, Cortul Rotary

Cu ocazia Zilei Naționale a României, am organizat cortul Rotary Club Alba Iulia Civitas Solis.
Ne-am bucura de atmosfera festivă și am oferi o gamă variată de băuturi calde.
Data: 1 Decembrie
Locație: Cortul Rotary, Str. Mihai Viteazul, în cetate, între Carolina Caffe și Via Principalis

Alături de noi au fost și membrii RotaKids Alba Iulia și Interact Alba Iulia, contribuind la atmosfera de bucurie și solidaritate.
Prin participarea voastră, am avut ocazia să susținețem proiectele educaționale pentru copiii defavorizați din mediile rurale.

Fiecare donație contează și face o diferență în viețile acestor copii.
Mulțumim din suflet tuturor celor care au vizitat Cortul Rotary și au susținut prin donații proiectele noastre pentru educația în mediul rural de Ziua Națională a României!

A fost o zi minunată, plină de spirit și generozitate.
Mulțumiri speciale colegilor voluntari care au dat viață acestui eveniment, Rotary Club Alba Iulia Civitas Solis!
Felicitări colegilor RotaKids Alba Iulia și Interact Alba Iulia alături de care am avut o experiență minunată!
Mulțumim tuturor, v-am simțim alături și suntem mândri să facem parte dintr-o comunitate atât de implicată și solidară!