Cupa de tir Rotary Ed.II

Dragi Prieteni,

Sâmbătă, 6 MAI 2023, Rotary Club Alba Iulia Civitas Solis a împlint 15 ani de activitate în folosul comunității!
Această zi specială a început cu un minunat concurs amical ”Cupa Rotary Alba Iulia Civitas Solis la Tir – Ediția II” și a continuat cu o frumoasă petrecere La Conac Alba Iulia.
Evenimentele au fost dedicate proiectului ”Ascultă vocea mea curajoasă” prin care ne dorim să amenajăm o cameră de audiere a minorilor în municipiul Alba Iulia.
Mulțumiri:
– Celor care au pus în mișcare acest minunat proiect: echipa Rotary Club Alba Iulia Civitas Solis
– Tuturor celor care au donat pentru cauza noastră!
– Fără ei nu reușeam să dăm viață acestei zile speciale, mulțumim partenerilor: Asociația Club Tir Zalau, Asociația de Airsoft Super Daddys Alba Iulia, GLOCK, Crucea Rosie Romana Filiala Alba, Pizzano Alba Iulia, CTC STORE, Secția 21, Selgros Romania, Jidvei și Red Bull România.

Donator – mai multe info AICI

Sponsor – mai multe info AICI